Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zakończenie i nawiązanie współpracy

Z wielką przykrością informuję Państwa, że w listopadzie 2013 roku zakończyłem współpracę z periodykiem „Głos Fantastyki”.

Pewien czas temu rozpocząłem także nową współpracę, z portalem Katedra.nast.pl, która zastąpiła dotychczasową z Efantastyką.pl.

Współpraca

Z niezmierną przyjemnością informuję Państwa, że nawiązałem współpracę z trzema wydawnictwami. Pierwsze jej efekty to recenzje książek: „Wszystkie odcienie czerni” Ilony Felicjańskiej (Wydawnictwo Akurat), „Dochodzenie” Davida Hewsona (Wydawnictwo Marginesy) i „Hrabstwo ponad prawem” Matta Bonduranta (Wydawnictwo Anakonda Sp. z o.o.). Odnośniki do nich znajdują się w dziale "Recenzje powieści różnych wydawnictw" w rozwijanym menu "Wybierz jedno z poniżej przedstawionych wydawnictw i kliknij okładkę".

3 x "Głos Fantastyki"

Głos Fantastyki 3.2013 Z niezmierną przyjemnością, w imieniu swoim (w podwójnej roli) i Redakcji, zapraszam Państwa do lektury nowego numeru periodyku „Głos Fantastyki”, zajmującego się szeroko rozumianą fantastyką.

Oto kilka słów od Redaktora Naczelnego, Marka Doskocza: Czy doczekamy czasów teleportacji i międzygwiezdnych kosmicznych lotów załogowych? Praktyka wskazuje, iż jest to w przyszłości możliwe, a nam Drodzy Czytelnicy pozostaje obserwować postęp nauki lub aktywnie w nim uczestniczyć. Póki co zapraszam do zapoznania się z trzecim numerem Głosu Fantastyki.

Zapraszam do lektury pisma, które znajduje się tutaj.

Ta strona jest stroną reklamową. Konrad Staszewski nie prowadzi działalności gospodarczej. Jest freelancerem.
Ta strona używa plików cookies. Jeśli masz coś przeciwko, opuść stronę.
Autorstwo strony: Konrad Staszewski. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kontakt: konrad.staszewski@interia.eu .